Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Grafik freelancer Kraków

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Grafik freelancer z Krakowa na swojej stronie prezentuje głównie prace z zakresu identyfikacji wizualnej firmy, czyli projekty logo. Nie brakuje też jednak obszernych informacji na temat samego procesu projektowania grafiki, przemyśleń o branży, pracy z klientami oraz luźnych spostrzeżeń, które pozornie tylko nie są związane z pasją autorki, czyli projektowaniem graficznym. W portfolio znajdują się też przykłady innych prac graficznych, jak na przykład wizytówki, magazyny czy ilustracje. Słowem - przegląd możliwości autorki, a zarazem właścicielki studia graficznego.
słowa kluczowe grafik freelancer Kraków
kategorie Komputery i internet >> Grafika komputerowa
Marketing i reklama >> Reklama i marketing w Internecie
data wpisu 2015-12-08
url http://kingaszumilas.com/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  Podolog Poznań | psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl