Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Producent Placów Zabaw i Siłowni Zewnętrznych

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
PLACE ZABAW I URZĄDZENIA - PRODUCENT APIS Przedsiębiorstwo Wielobranżowe APIS Przyjazne Place Zabaw na rynku istnieje od kilkunastu lat. Początkowo pracowało w nim kilka osób, a dzisiaj firma APIS to nowe miejsca pracy dla kilkudziesięciu ludzi. Dajemy szansę rozwoju budowlańcom, stolarzom, ślusarzom, projektantom itp. dbając by produkty, jakie tworzą były nowatorskie, ciekawe, trwałe, bezpieczne i wreszcie by podobały się naszym wymagającym Klientom. Stopniowo poszerzaliśmy swoją ofertę, stale rozwijając swoje umiejętności i rozbudowując bazę warsztatową. Dzisiaj jesteśmy w czołówce firm produkujących ciekawe, bezpieczne place zabaw oraz funkcjonalne i bezpieczne siłownie plenerowe. Nasze place i fit parki zdobią wiele miast i wsi w Polsce oraz na Słowacji. Jesteśmy konkurencyjni na rynku dzięki umiarkowanym cenom, przy zachowaniu doskonałej jakości naszych produktów oraz usług budowlano-montażowych na wysokim poziomie. Jest to możliwe, ponieważ zdecydowana większość naszych towarów powstaje w firmie, nasze linie produkcyjne tworzą profesjonalne maszyny i urządzenia, a najwyższej jakości materiały w połączeniu z wysoko wykwalifikowanymi pracownikami procentuje jakością. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów certyfikując nasze produkty zgodnie z obowiązującymi przepisami. Decydując się na pracę z firmą APIS zostają Państwo objęci fachową pomocą we wszystkich etapach współpracy: od wyboru urządzeń i materiałów, aranżacji terenu po przygotowanie placu zabaw pod budowę, produkcję i montaż urządzeń na miejscu.
słowa kluczowe Producent placów zabaw, place zabaw, siłownie zewnętrzne, outdoor fitness
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Przedszkola i złobki
Edukacja i szkolnictwo >> Pomoce dydaktyczne
Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
data wpisu 2015-12-16
url http://www.apis.eu.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl