Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

RATM Rusztowania Gliwice, Katowice, Zabrze

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma INWIT specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze rusztowaniowej inwestycji budowlanych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną z kilkunastoletnim doświadczeniem, którasprosta Państwa najbardziej wymyślnym zadaniom konstrukcyjnym. Naszą działalnością obejmujemy głównie cały Śląsk, Zabrze, Gliwice, Katowice. Oferujemy montaż i sprzedaż rusztowań, sprzedaż deskowań oraz doradztwo techniczne i projektowanie rusztowań.W gronie naszych partnerów handlowych są największe ogólnopolskie firmy budowlane i wiele innych prężnych przedsiębiorstw z terenu całego kraju. Roboty rusztowaniowe wykonujemy w wielu gałęziach budownictwa: przemysł; budownictwo sakralne; prace konserwatorskie; budownictwo mieszkaniowe; budowa centrów handlowych i obiektów biurowych; konstrukcje specjalne ogrodzenia tymczasowe placów budów; Prowadzimy sprzedaż rusztowań i akcesoriów do rusztowań: rusztowania ramowe i modułowe systemu plettac; rusztowania przejezdne; siatki i plandeki ochronne; wciągarki linowe Geda Maxi do montażu rusztowań; Zapraszamy do Współpracy!
słowa kluczowe rusztowania katowice, rusztowania śląsk, rusztowania zabrze, rusztowania gliwice
kategorie Budownictwo >> Ochrona, zabezpieczenia
Budownictwo >> Materiały budowlane
Budownictwo >> Usługi budowlane
data wpisu 2015-05-21
ważny do 2017-01-18 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://www.ratm.com.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl