Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Karczowanie działek, mulczer
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Transport, montaż i złomowanie maszyn - INTER-TECH

Punkty: 30 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:30 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Firma Inter-Tech od 1998 zajmuje między innymi montażem maszyn w zakładach produkcyjnych, halach zakładowych czy magazynach. Nasze długoletnie doświadczenie sprawia, że podejmujemy się nawet najtrudniejszych zadań. Dzięki wielofunkcyjnym dźwigom i szerokiej ofercie profesjonalnego sprzętu do transportowania maszyn, poradzimy sobie w każdej sytuacji, docierając do trudno dostępnych miejsc w zakładach produkcyjnych. Jesteśmy przygotowani do montażu najcięższych maszyn i elementów istniejących na rynku. Z Inter-Tech zamontują Państwo każdą maszynę w swoim zakładzie pracy.
słowa kluczowe złomowanie maszyn, montaż pras, demontaż maszyn, montaż maszyn, transport maszyn, relokacja maszyn
kategorie Przemysł i produkcja >> Przemysł maszynowy
Przemysł i produkcja >> przemysł elektromaszynowy
Transport i spedycja >> Sprzęt transportowy
data wpisu 2016-02-04
url http://www.inter-tech.net.pl/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl