Merc Taxi Poznań
Śmieszne obrazki demotywatory
Leczenie Uzależnień Poznań
Detox Poznań
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
ubrania dla dzieci Mayoral
Korepetycje z matematyki dla każdego
Katalog stron internetowych
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Leczenie Uzależnień Poznań

Punkty: 225 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:225 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Centrum Leczenia Uzależnień i współuzależnień „Moje Życie” jest prywatną placówką terapeutyczną zajmującą się profesjonalnym udzielaniem pomocy osobom uzależnionym od środków psychoaktywnych (alkohol, narkotyki, leki, dopalacze) jak również od zachowań nałogowych takich jak hazard-leczenie-terapia/hazard, zakupoholizm, seksoholizm, siecioholizm itp . W pracy terapeutycznej pomagamy osobie uzależnionej dokonać wglądu w to jakie miejsce w jej życiu zajmował alkohol (bądź inny środek lub zachowanie) i jakie ponosiła w związku z tym straty, oraz jak dotychczas funkcjonowała. Motywujemy do zmiany i życia w trzeźwości. Uczymy jak rozpoznawać nawrót choroby i jak radzić sobie z głodem alkoholowym. Prowadzimy trening asertywnych zachowań abstynenckich TAZA (uczymy jak odmawiać picia). Przekazujemy pacjentowi wiedzę na temat programów prozdrowotnych takich jak : HALT, 24h. Omawiamy Psychologiczne Mechanizmy Uzależnień w celu poznania istoty choroby jaką jest uzależnienie. Prowadzimy również terapię dla osób współuzależnionych.
słowa kluczowe Leczenie Uzależnień Poznań, terapia alkoholowa Poznań, detoks Poznań,
kategorie Zdrowie i uroda >> Uzależnienia, nałogi
Zdrowie i uroda >> Lekarze
Zdrowie i uroda >> Centra medyczne
data wpisu 2016-02-15
url http://www.moje-zycie.eu/leczenie-uzaleznien-poznan/
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.