Śmieszne obrazki demotywatory
Kamień elewacyjny dekoracyjny murowy piaskowiec
Oferty chwilówek gratis w Darmopożyczka.pl
Sklep motocyklowy łódź - akcesoria skuter, quad, motocykle
Korepetycje z matematyki dla każdego
ubrania dla dzieci Mayoral
Katalog stron internetowych
Agrogielda.pl - darmowe ogłoszenia rolnicze
Strona główna
Dodaj stronę
Multikod
Statystyki
Regulamin
Kontakt

Obróbka metali cnc

Punkty: 20 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:20 ] [ Lucky One ] [ kontakt w sprawie wpisu ] [ edytuj ]
Zakład Ślusarski Zbigniew Rachwał to wieloletnie doświadczenie, które obejmuje wykonywanie elementów na maszynach konwencjonalnych i maszynach sterowanych numerycznie. Zakres usług to: toczenie CNC, toczenie konwencjonalne, frezowanie oraz dłutowanie, wiercenie oraz gwintowanie. Zakład Ślusarski znajduje się w Lęborku i działa nieprzerwanie od 1996 roku świadcząc szeroką gamę usług w zakresie obróbki metalu. Na przestrzeni lat zrealizowano wiele tysięcy zleceń, gwarantując klientom najwyższą jakość i krótki czas realizacji.
słowa kluczowe obróbka metali cnc, toczenie cnc, obróbka skrawaniem, frezowanie
kategorie Województwa >> śląskie
Przemysł i produkcja >> Przemysł metalurgiczny
data wpisu 2016-02-22
url http://zszr.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
linki:
  psi fryzjer poznań |
Skrypt katalogu v 2.7.1 www.katalog.web-news.eu | kontakt: mirek1803@op.pl